Listopad 2010

Téma: Značkové vs. neznačkové

30. listopadu 2010 v 18:12 | MňUmOoOnK@ (NOOMY) |  Other
bubblehouse.blog.cz
Jaké oblečení si raději koupíš, levné od ťamiků nebo 3x dražší, ale značkové? Někdy mi připadne, že ty neznačkové věci vydrží mnohm déle, než ty značkové. Ale proč si lidi kupují značkové oblečení? -Z jednoho prostého důvodu. Na značkových oblečeních bývá většinou logo té značky na viditelném místě. Takže zkráceně, aby jsme se prostě okolí pochlubili, že máme něco značkového, něco dražšího, než si může nějaký člověk dovolit. Ale zamyslela ses někdy nad tím, že Vietnamci mají mnohdy to stejné zboží, jen bez loga známé značky? A ještě k tomu 3x levnější? Nejspíš ne. Třeba značka DC: mikiny u nich koupíš okolo 3000 Kč. A u Vietnamců? Okolo 200 Kč. Rozdíl co?

Věděla jsi že: Takko jsou také Vietnamci. Jen jsou dražší a mnohdy méně kvalitnější. Nevím jestli je to pracím práškem, ale pblečení, které mám odtamtud se mi vždycky hrozně rychle vytahá, spere nebo zažmolkuje a vybledne.

A co já? Já to tak nějak mixuji. Třeba do Takka chodím jenom když dostanu od někoho dárkovou poukázku. Do New Yorkeru chodím celkem často, většinou když jsou tam slevy, ale oblečení se mi vždycky hrozně rychle zažmolkuje. Do Tally Weijlu chodím pouze když tam jsou slevy a zatím s oblečením od nich jsem spokojená. A do H&M a C&A nechodím vůbec. Ale nejčastěji nakupuji u Vietnamců.

A kde nakupuješ ty?

Náhodný nákup

30. listopadu 2010 v 16:47 | MňUmOoOnK@ (NOOMY) |  Shopping
bubblehouse.blog.cz
Dneska se mi stal úplně náhodný nákup. Byla jsem s bráchou u zubařky a najednou se mně brášin zeptal, kde by mohl koupit nějaký dárek. Tak jsem mu poradila ať jde do papírnictví, že by to tam mohli mít. Šla jsem s ním. A jak tak stojím, všimnu si stojanu s mini SPZ na kolo se jmény, kterou jsem hledala všude možně. Nevím jestli jste to už někde viděli. Je to taková malá SPZ na kolo nebo na batoh se jmény. Vzala jsem ji a kupodivu jsem na ni měla i peníze. Prostě jsem dneska měla opravdu štěstí. Ale brášin to co hledal nenašel. Za dárky utratím ještě asi 80 Kč, takže mi to výjde opravdu jen tak, tak.

Jedna kapsa prázdná, druhá vysypaná

29. listopadu 2010 v 17:57 | MňUmOoOnK@ (NOOMY) |  Shopping
bubblehouse.blog.cz
Budou Vánoce a já jsem na mizině. Čla jsem dneska BF koupit nějaký ten Vánoční dáreček. Vybrala si takovou pěknou čepičku za 130Kč a potom jsem jí koupila ještě jeden dáreček za 65 Kč. Dohromady za 195Kč. Sestřence jsem koupila kartáč na vlasy se zrcátkem (skládací) za 29,90 Kč. Potom jsem máti koupila ještě v pátek Sýto na halušky (80Kč) a sestřence jsem dneska koupila takovej ten hřeben+zrcátko v jednom (30 Kč). Za Vánoční dárky dohromady utraceno 305 Kč a to ještě nemám dáreček pro mého pejska, brášina a taťku. Za taťku utratím cca 80Kč, Za pejska cca 30Kč a za brášina 50 Kč. Takže dohromady ještě utratím cca 160 Kč.  Doma mám v hotovosti jenom 120, ale v Prosinci dostávám kapesné, takže budu mít 220 Kč. Takže mi to vyjde jen tak, tak.

A co ty, už máš nakoupené Vánoční dárky?

Téma: Letem světem

29. listopadu 2010 v 17:42 | MňUmOoOnK@ (NOOMY) |  Other
Každý má z nás nějaký sen. Být v nějakém velkoměstě, mít giga vilu, v trezoru několik miliard dolarů, skříň mít plnou hader, v giga vile několik služek a poskoků, být slavná atd.
Ale děláš něco pro to, aby sis svůj sen splnila? -Nejspíš ne. Aby sis svoje sny splnila, musíš pro to něco udělat. Např. přeješ si mobil? -Budou Vánoce, tak o mobilu rodičum řekni, přispěj pár kaček, řekni babičkám ať ti na mobil také přispějí  a mobil už je na cestě. Přitom to bylo tak jednoduhé.Ale co udělat pro to, abysme se jednou dostali do velkoměst jako jsou New York, Paříž a Londýn?Pokud ti ještě není 18, tak téměř nic. Bohužel. Ale můžeš se pořádně šprtat angličtinu a francouzštinu. Popřípadě se zeptat rodičů, jestli by ti třeba nedovolili jít na internátní školu v Londýně nebo Paříži. Z londýna  z Oxfordu se už lehce dostaneš Na Harvard v USA. Ale co pro to udělat? Nejdřív se musíš dostat na Gympl( z 5. třídy), z gymplu (ze sekundy) na nějakou soukromou školu, kde se výuka vyučuje v angličtině a potom už by tě na Oxford vzali. Teda pokud bys udělala přijímačky. A z Oxfordu jak už jsem psala se lehko dostaneš na Harvard. A jak tohle vím? Jednu takovou dlouhatánskou studijní cestou právě prolejzá jedemn můj spolužák (teďka už bejvalý). Takže moje heslo: Jdi si za svým snem, než ti bude 50 a s roztroušenou revmou už nic nepodnikneš.

Jaký je můj sen: Chtěla bych se jednou dostat do New Yorku, tak vymetat nějaký ty diskošky a párty, možná si tam někde pořídit i baráček. Potom bych se moc chtěla podívat do Paříže a potom do Londýna. Rozhodně se nechci vdávat a mít na krku pár malej fakanů, kteří by mě oslovovali mami. Když už tak budu svobodná max. s jedním děckem, nejspíš s holkou, kluka bych nechtěla. Potom bych moc chtěla potkat Johnnyho Deppa. A to je asi tak vše. A jakou vysokou školu? to ještě nvm, teďka jsem na gymplu, talže se o střední starat nemusím.

A jaký máš sen ty??

bubblehouse.blog.cz

bubblehouse.blog.cz
bubblehouse.blog.cz

Téma: Lhaní

29. listopadu 2010 v 17:13 | MňUmOoOnK@ (NOOMY) |  Other
bubblehouse.blog.cz
Každý z nás alespoň jednou v životě lhal, stejně, jako se každému z nás stal aspoň jeden trapas v životě. Ale proč vlastně lžeme? Odpověď je jednoduchá. Protože nechceme nějakou krutou pravdou člověka zranit nebo nechceme, aby jsme byli za nějaký svůj "čin"  potrestáni. Nechci tady v tomto článku psát o tom, jak je lhaní špatné atd. Od toho jsou přeci rodiče a babičky. Chci jen napsat jak se lhaní vyvarovat nebo když už lhát musíme, tak jak to udělat, aby to vypadala co nejdůvěryhodněji ( děsné slovo). Lhaní se vyvaruješ, když prostě řekneš pravdu ať je jakákoliv. Myslím tím, že když dostanete ve škole nějakou špatnou známku, měli byste to doma říct. Asi vám za to dají nějaký trest, ale určitě by byl menší než ten, kdyby na tu známku přišli sami.
bubblehouse.blog.cz
Když už lhát budeš většinou se buť podřekneš nebo se na to stejně příjde.

Jak lhát co nejdůvěryhodněji:
1. Vždy si připrav nějakou výmluvu nebo důvod (záleží v čem lžeš)
2. Měj jistý hlas a mluv plynule
3. Snaž se neodvádět téma
4. Nehraj si s vlasy, nešoupej nohou atd.
5. Vždy měj svědka
6. DÍVAJ SE DRUHÉMU DO OČÍ A HLAVNĚ NEUHÝBEJ!!!!!

Já se vám přiznám, že já lžu tak nějak průměrně. Někteří lžou mnohem víc než já.  Lžu asi tak 1x do týdne. A co ty?

Lžeš často??? Komu nejvíce??

Téma: Trapasy

28. listopadu 2010 v 17:12 | MňUmOoOnK@ (NOOMY) |  Other
Každému z nás se stal aspoň jednou v životě pořádný trapas. Do trapasu člověk dostane snadno, ale dokáže se z trapasu vysekat tak rychle, jak se do něho dostat? - Ne. Tak schválně, když si třeba ve vyučování ukrkneš, co uděláš, omluvíš se? nebo snad děláš, žes to nebyla ty? Tady je pár rad jak z trapasu udělat vtip, nebo jak trapasu předejít:

Když už se ti nějaký trapas stal, máš na výběr:
1. můžeš dělat, že ty jsi to nebyla
2. můžeš se tomu zasmát spolu s ostatními

Když víš, že si brzo uprcneš máš na výběr:
1.zeptej se učitele/ky, jestli bys nemohla jít na záchod a tam vykonat svoji potřebu ( to s tou potřebou samozřejmě neříkej XD)
2. Udělej nějakej pohyb, který by uprcnutí zamaskoval ( např. vrzni židlí...)
3. Bezstarostně si uprcni a potom tlumeným hlasem, ale tak, aby to slyšela celá třída řekni : fůůůj, tady si někdo uprcl....

Ps. s tím uprcnutím to byl příklad, ale určitě si tento trapas každý z nás aspoň jednou prožil, ne?

Moje největší trapasy:
Hrozně se mi líbil jeden kluk ze třídy. Byla jsem do něho fakt blázen a na lyžáku jsem na něho pořád čuměla. A když jsme se z lyžáku vraceli, tak holky ze třídy ( ty blbky samozřejmě) začali v autobuse zpívat nebo spíš řvát písničku o tom jak na něj pořád tlemím a jak se do něho zabouchnutá. V tu dobu jsem vůbec nevěděla co mám dělat a tak jsem prostě dělala, že je neslyším. Prostě trapas!

Nebo na táboře jsme museli při snídani, svačině, obědě, odpolední svačině a večeři si brát hrnek šťávy. Já doma moc nepiju, téměř vůbec ( což je samozřejm špatně), takže jsem na tolik pití nebyla zvyklá. Chtělo si po chvíli na záchod, ale ještě jsem se stavila na chatce, ani nevím proč. Jenže holky se na chatce hrozně chechtali nějakému vtipu a když mi ho řekli, začala jsem se chechtat s nimi. Jenže jak jsem se chechtala cítila jsem, že už to fakt nevydržím a tak jsem utíkala na záchod. Jenže jak jsem utíkala, prostě to můj močák nevydržel a já se prostě ....
...počurala..... Trapas, co jiného dodat.

Bohužel jsou i takové trapasy, ze kterých se dostává mnohem a mnohem složitěji. U takových trapasů nezbývá nic, než to prostě překousnout. Doufám, že se ti po přečtení tohoto článku bude z trapasů dostávat snadněji. Hodně štěstí. Vaše MňUmOoOnK@

A jaký trapas se stal tobě??

Obnova

28. listopadu 2010 v 9:53 | MňUmOoOnK@ (NOOMY) |  My diary
Takže obnovila jsem nakonec všechny ty špatné downloady, až na jeden. Ty designy s Miley Cyrus jsem omylem vymazala, takže se moc omlouvám, ale ostattní už fungují, tak jak mají. Teda aspoň na mým PC. Nevím jestli ještě dneska něco přidám, protože jedeme do Olomouce za mým pra-pra-strýčkem. Zítra ho odvážejí do ústavu...
... tak papa

Hotovo!

28. listopadu 2010 v 7:13 | MňUmOoOnK@ (NOOMY) |  My diary
Rekonstrukce hotova! Doufám, že se vám design líbí :) Bohužel jsem zjistila, že všechny downloadz jsou pokažené, prostě nejdou stáhnout a nechce se mi to spravovat. Možná to spravím, alke nic neslibuji. Přidala jsem tu 2 nové rubriky: SHOPPING a FILMS. V rubrice shopping budou věci, které jsem si koupila, nebo bych si chtěla koupit atd. A v rubrice films budou mije recenze filmů a najdete tu i filmy k podívání ( samozřejmě budou z youtube.com :)) Doufám že se vám zmena blogu líbí! A odteď může blog fungovat v plném proudu!!!

Změna plánu

26. listopadu 2010 v 17:56 | MiSs. BuBbLe |  My diary
Takže změna plánu, usoudila jsem, že ten design, ten kterej mám už hotovej, se mi nelíbí a tak udělá novej, doufám lepěí. Pokusím se ho udělat už dneska, ale ještě ho asi nestihnu nastavit. Zatím papanec

Zkažený den

24. listopadu 2010 v 18:46 | MiSs. BuBbLe |  My diary
Dnešek byl fakt děs! Začalo to tím, že jsem ve francouzštině koukala z okna a najednou jsem zjistila, že sněží nebo spíš prší. Já musím každý den do školy docházet asi 2 km a k tomu jsem neměla deštník. Potom jsme měli dlouuuuuuhé odpoledko, kde jsem téměř spala na lavici. Potom jsem přišla domů, udělala jsem si mega, spíš giga tahák do dějepisu, protože píšeme zítra test, a nechce se mi to učit. Psala jsem ho asi hodinu a půl. Potom jsem přinesla máti žákajdu, aby mi napsal omluvenku na zítřek, protože jdu na rovnátka. Budou mi nasazovaz dolní patro, horní už mám. Vytáhla jsem objednávací kartičku a zjistila jsem, že na rovnátka jdu na 9, takže se mi to bude křížit s dějepisem a tu písemku nestihnu!!! Úplně úžasné! Celej ten čas věnovaný mým tahákům je mi úplně na hov*o!!! Jsem nas*aná ještě do teďka. Do toho potom přišel fotr, že slevu na můj mobil, který si přeju na Vánoce právě prošvihl, samozřejmě mojí vinou, protože jsem si špatně přečetla slevový plakát, úplně s-u-p-e-r! Fakt po dnešku jsem tak nasra*á. Do toho přišla mátka ať si uklidím v pokoju, přitom jsem tam měla uklizeno... A po těch jejich hádkách sem si už prostě otevřela okno, jako že z něho vyskočím. Ale do toho přiběhla máti a zděšeně okno zavřela atd. Asi nebude ani težké pochopit, že se mi do designu dneska opravdu nechce, ještě by to dopadlo katastrofálně. Jo a ty kódy jsem zase našla. Po dnešku jsem totálně vyřízená. Tak papa

Bordelářka

23. listopadu 2010 v 16:47 | MiSs. BuBbLe |  My diary
Ahojte bobani, musím se Vám k něčemu přiznat. Včera jsem dělala s¨design a napsala si kódy barev na papír. Jenže já jsem bordelářka a ten papír jsem někam zabordelila, takže ho nemám. Moc se vám omlouvám, ale design nastavím asi až zítra, dneska se mi ty kódy nechcou znova vypisovat atd. Jinak jak jsem se měla dneska ve škole? Ale jo, celkem to šlo. Dostala jsem jedničku z dějepisu a jedničku z matematiky. Zítra mám dlouhé vyučování až do půl čtvrté, takže přijdu domů až ve čtyři. Na blog se dostanu asi až tak v pět hodin.  Jdu zdobit perníčky. Zatím papa

Rekonstrukce u konce

22. listopadu 2010 v 19:43 | MiSs. BuBbLe |  My diary
Možná to není ani vidět, ale rekonstrukce je u konce. A co jsem vlastně udělala? Nakonec jenom přidala pár rubrik a udělala design. Ale dneska design nastavovat nebudu, protože mám hlad a taky se  mi moc nechce. Takže design nastavím až zítra. A jakej design jsem udělala? - Výánoční, je červeno-zelený, ale moc sem si na něm nedala záležet, tak to půjde možná i poznat XD. Zítra tento blog ani nepoznáte. Menu se přesune do záhlaví atd. Mno doufám, že se vám rekonstrukce bude líbit. Předem dobrou noc! Vaše MňUmOoOnK@

Perníčky

22. listopadu 2010 v 18:53 | MiSs. BuBbLe |  My diary
Takže dneska jsme se vrhli na zdobení perníčků. Celekm mi to šlo. Asi polovinu jsem jich sežrala XD. Rozhodla jsem se, že tu rekonstrukci udělám už dneska, teda jenom část. Krapet protřídím a přejmenuji rubriky a pokud ještě zbude čas, tak udělám i new design, už Vánoční. Ale asi ho dneska ještě nastavovat nebudu, protože na to nebudu mít čas. Tak jdu na to....

Nekonečné hádky alias zkažený víkend

22. listopadu 2010 v 10:49 | MiSs. BuBbLe |  My diary
Ehm... Takže jak už asi název článku napovídá, měla jsem celej víkend zkaženej, jen kvůli tomu, že se rodiče ZASE hádali. Ty hádky už mě fakt lezou krkem, pač se nás (mě a bráchy) uprostřed hádek zeptají na nějakou věc, a když dám za pravdu jednomu, tak ten druhý se na na nás naštve atd. Museli se hádat i u oběda až jsem měla sto chutí odejít od stolu a říct něco ve smyslu nemám hlad, ale jako a potvoru jsem ten hlad zrovna měla, a ne malý. Potom jsme šli na bowling a to už se asi zase usmířili, protože byl nějaký velký klid. A jak se mi na bowlingu dařilo? DĚS! Ani se naptejte. Ani jednou jsem nezhodila všecky kuželky a byla jsem 7. z jedenácti. Ale taky to bylo tím, že moje babička si tam dala zábrany, aby nemohla hodit kouli do korýtka a můj bratránek taky. Domů jsme přišli tak, jak jsem předpokládala o půl desatý, takže opravdu bych tu rekonstrukci nestihla. Dneska máme jenom 5 hodin, protože nám poslední hodina odpadla. Jen pro zajímavost teďka máme informatiku, proto vám píšu XD. Dneska se na PC snad dostanu, protože jsem dostala jedničku podtrženou z chemie a jedničku z matiky. Pokud nedostaneme DÚ z češtiny, tak se tu dneska ještě stavím. Zatím pa Vaše MňUmOoOnK@

Já vs. brášinův BF

21. listopadu 2010 v 8:45 | MiSs. BuBbLe |  My diary
Ze všeho nejvíc na světě nesnáším brášinova nejlepšího kámoša. Pořád chodí k nám domů a hrajou s brášinem nějaký přiblblý hry na PC, nebo se čumí na telku. Včera jsme pekli perníčky, jako už na Vánoce a ten deb*l nám musel samozřejmě pomáhat. Pořád tam dělali s brášinem hovadiny a mně přidělávali akorát práci navíc. Potom odešli ven a já, taťka a mamka jsme dělali ty perníčky. Potom na konec jsem si chtěla udělat z perníku eiffelovu věž, notebook, mobil a nějaký oblečení. Do toho přišli ti tupci a chtěli si udělat taky notebook. Jenomže jsme měli jenom jeden nůž, protože ty ostatní byly špinavé, museli počkat až já si doddělám to, co jsem si chtěla udělat. Ten tupec brášinův BF nectěl čekat a začal mi nůž rvat z ruky. Ten deb*l ten nůž chytnul za čepel , takže se pochopitelně řízl do prstu skoro až na šlachu. Máti začala řvát samozřejmě po mně, že je to moje chyba, protože ho nesnáším. Nechápu, jak si mohla myslet, že jsem tak blbá. Hrozně mě mrzelo, že si takové věci o mě myslí, tak jsem utekla. Taťka se mě naštěstí zastal a řekl matce, jak to doopravdy bylo. Sice se mi omluvila, ale někdy prostě nestačí říct jenom sorry nebo promi´, mrzí mě to. Jsen na ni naštvaná do teďka, a jen tak jí to neprominu...
.... Zajímalo by mě, jak by se tvářil brášin, kdybych si pořád domů tahala svoje BF, asi by mu to nebylo taky příjemné jako mně....

Rekonstrukce 2 part 1

21. listopadu 2010 v 8:27 | MiSs. BuBbLe |  My diary
Takže už určitě víte, že to tady chcu tročku zrekonstrulovat. Protože se blíží Vánoce, tak mě napadlo, že bych tu už mohla dát rovnou nějaký ten Vánoční design. Bude nejspíš zelený a červený, ale ještě to není jisté. Nevím proč, ale nemám poslední dobou žádné nápady, jak by ten dsign mohl vypadat. Jako pár nápadů by bylo, ale tak jak si to představuji bych to určitě nedokázala udělat. Potom tu chci ještě změnit menu, teda spíš přesunout menu do záhlaví, jestli mi rozumíte jak to myslím. Taky jsem ještě přemýšlela, že bych ty rubriky přejmenovala česky, aby to nebylo anglicky, ale do toho se mi moc nechce, pač by to bylo doooost pracné. Počítejte i s tím, že udělám už nějaké free Vánoční designy a možná i brushe. Ale tohle si všecko nechám na zítřek, nebo možná až na úterek, ještě nvm, protože dneska máme oslavu. Teta a strejda maj narozky, tak půjdeme na bowling, potom k nim domů ( se sestřenkou bude zase prdel XD) a vrátíme se asi až někdy pozdě večer, takže na rekonstrukci pochopitelně dneska čas nemám.

Otázka:
Máš nějaký nápad na Vánoční designy???

Co se změnilo?

20. listopadu 2010 v 19:55 | MiSs. BuBbLe
Co se za tu dobu, ci jsem tu nebyla změnilo???
• Budu používat jinačí přezdívky: MňUmOoOnK@ a NOOMY.  MiSs.BuBbLeuž asi používat nebudu, ale možná ji ještě někde uvidíte
• MňUmOoOnKa se vyslovuje -mňumůnka- a NOOMY - ňůmy-. Fakt mě štve, když mi někdo řekne mňómka nebo noomy,m tak to prosím vyslovujte tak, jak se to vyslovovat má. Děkuji
• Nenabírám Affs, ale možná si to ještě rozmyslím...
• Nic dalšího mě zatím nenapadá...

Superstředa

20. listopadu 2010 v 19:51 | MiSs. BuBbLe |  Shopping
Takže co jsem dělala ve volnou středu?? Jednoduché: jela jsem do Olympie, ale po Olympii jsme se samozřejmě museli stavit u mého starého, smradlavého (extrasmradlavého) pra-pra-strejdy. = HRŮŮŮŮZA. Ale za tu Olympii to fakt stálo. Teďka mají skoro všude doprodeje letních hadříků, mno však znáte to. A co jsem si koupila? -něco jako přehoz až ke kolenům (New Yorker - 139,-), pásek na gumu ( Tally Weijl - 109 ,-), deodorant Play boy - ten černej ( dm - 79,90 ,-).

Kterej z obchodů máš nejraději??

Vánoční přání

20. listopadu 2010 v 19:45 | MiSs. BuBbLe
Někomu to ani nepřipadne , ale Vánoce jsou za chvilku tady. Asi před 14 dny jsem napsala seznam dárků. Jako hlavní dárek byl dotykový mobil samsung 7070 diva pearl white a LCD monitor. Potom jsem si přála pyžama (trapný dárek, ale máti by mi je stejně koupila), bravu na vlasy (tmavě hnědou, protože moje vlasy jsou světle hnědé, že to skoro vypadá, že jsem zrzka), trička bez potisku, doplňky a to už je asi všecko.
Ten mobil dostanu, protože ten můj ( sony ericsson k510i) mám už přes 3 roky a už tak trošku nefakčí tak, jak má. A stejně se mi nelíbí XD Ale je tu menší problém: Poslední dobou na tom nejsme finančně zrovna nejlíp, takže budu muset hooooodně přispět. Peníze mám, ale ne zrovna moc. Lépe řečeno, kdybych si ten mobil měla kupovat sama, neměla bych na něj. Máti měla dobrou připomínku: Proč by sis měla přispívat na mobil, který ti nefunguje ty, když sis ho ty nerozbila?? - Já s ní souhlasím. Ať mi na něj radši přispějou babičky, stejně se pořád ptají co chcu na vánoce... Mno snad to nějak dobře dopadne. Mám tu pro vás něco jako dotazník, taklže kdo chcete, prosím odpovězte na tyto otázky:

Už jsi dal/a seznam Vánočních dárků rodičům?
Co sis přál/a?

Jsem z5!

20. listopadu 2010 v 8:03 | MiSs. BuBbLe |  My diary
Ahojte bobíšci, jsem zase z5!Sem tam jsem se na tento blog koukla, jaká je tu návštěvka a musím říct, že celkem good. Dokonce jsem si všimla, že si někteří pořád stahujete moje designy, brushe atd. což mě těší. Moc často se mi to u blogů nestává, že bych se o5 vrátila, ale tento je asi vyjímka XD. Proč jsem se rozhodla?? Protože když nemám blog na PC se celkem nudím atd. a taky sem se chtěla s vámi podělit o moje zážitky, zkušenosti, rady... Mno prostě zkráceně jsem z5!
Ale trošku to tady změním, hlavně design , menu, rubriky, takže asi všecko XD Ale dneska se mi už do té rekonstrukce nechce, pač sem línáXD Tento blog bude něco jako blog ladyvanilka.blog.cz.

Takže zkráceně:
1. Jsem z5
2. Bude rekonstrukce
3. Ještě nvm...