Téma: Značkové vs. neznačkové

30. listopadu 2010 v 18:12 | MňUmOoOnK@ (NOOMY) |  Other
bubblehouse.blog.cz
Jaké oblečení si raději koupíš, levné od ťamiků nebo 3x dražší, ale značkové? Někdy mi připadne, že ty neznačkové věci vydrží mnohm déle, než ty značkové. Ale proč si lidi kupují značkové oblečení? -Z jednoho prostého důvodu. Na značkových oblečeních bývá většinou logo té značky na viditelném místě. Takže zkráceně, aby jsme se prostě okolí pochlubili, že máme něco značkového, něco dražšího, než si může nějaký člověk dovolit. Ale zamyslela ses někdy nad tím, že Vietnamci mají mnohdy to stejné zboží, jen bez loga známé značky? A ještě k tomu 3x levnější? Nejspíš ne. Třeba značka DC: mikiny u nich koupíš okolo 3000 Kč. A u Vietnamců? Okolo 200 Kč. Rozdíl co?

Věděla jsi že: Takko jsou také Vietnamci. Jen jsou dražší a mnohdy méně kvalitnější. Nevím jestli je to pracím práškem, ale pblečení, které mám odtamtud se mi vždycky hrozně rychle vytahá, spere nebo zažmolkuje a vybledne.

A co já? Já to tak nějak mixuji. Třeba do Takka chodím jenom když dostanu od někoho dárkovou poukázku. Do New Yorkeru chodím celkem často, většinou když jsou tam slevy, ale oblečení se mi vždycky hrozně rychle zažmolkuje. Do Tally Weijlu chodím pouze když tam jsou slevy a zatím s oblečením od nich jsem spokojená. A do H&M a C&A nechodím vůbec. Ale nejčastěji nakupuji u Vietnamců.

A kde nakupuješ ty?
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 L!TTLE-B!G* L!TTLE-B!G* | Web | 30. listopadu 2010 v 19:20 | Reagovat

Abych pravdu řekla, míchám to. Některé modely se mi líbí v "sekáči" nebo vi Adidasu... Ale musím přiznat, jelikož si na oblečení sama vydělávám, ty značkovky nechám radši na mamce :D, a já si koupím něco levnějšího ;-) Když vidím napřiklad rukavice s pitomou nášivkou Nike za 399, dělá se mi zle, a radši poprosím tetu, ať mi tam ten  "nike" našije... :-D  :-D  :-D

2 Pink.Gurl<3 Pink.Gurl<3 | Web | 1. prosince 2010 v 10:02 | Reagovat

Já od vietnamců nic nekupuju, maximálně tak něco na ven, nebo tepláky na doma.. Jinak nakupuju ve značkovejch. Normálně v New Yorkeru, C&A, Lindexu, apod.. Někdy i něco v DC apod. Ale to je myslím už na konkrétním člověku, co se mu líbí, ale já bych si nic od vietnamců nevzala do školy :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.