Únor 2011

Už zase...KONEC

17. února 2011 v 16:48 | MňUmOoOnK@ (NOOMY)
Takže k tomuhle prostě nemám co dodat. Jednoduše je konec. Časem se chci vrátit ke svému bývalému blogu freefun nebo noomy a tento blog využiji jen na grafiku. Takže Nazdar

Hubnutí

13. února 2011 v 9:04 | MňUmOoOnK@ (NOOMY) |  Girls
jablko a hruška
Jestli chceš teda něco zhubnout, rozhodně ne dietama, ale cvičením a správnou výživou. Chcete slyšet můj názor na diety?? Dieta, to je ta největší blbost, co kdy můžete udělat. Prototže začnete hubnout, něco málo zhubnete, ale potom příjde jo-jo efekt a připerete všechno zpět a ještě nějakých pár kil navíc. Potom začneš od začátku. Zase diety, potom zas přibírání. Potom si tlustá, tak držíš diety dál až to přejde do mentální anorexie nebo bulimie. Já takové problémy bohužel řešit nemusím. Jsem hubená. Nesportuji, nedržím diety skoro se až přežírám, ale pořád nepřibírám. Mám strašně hubený končetiny. Abych na nich měla aspoň nějaký svaly a nevypadala tak hubeně, tak chodím o víkendech do posilky s taťkou a brášinem. Před posilkou si dáme ještě squash a speedmington. V úterý chodíme někdy na bazén. Takže vlastně sportuji. Byla bych opravdu šťastná kdybych měla pár špeků navíc. Všude se jenom píše, jak zhubnout, ale jak přibrat není nikde.

Jestli chceš zhubnout, zajdi si do fitka a začni jíst méňe kalorické věci. Takhle nějak by měl vypadat tvůj denní jídelníček:
Snídaně: musli s mlékem nebo bílým jogurtem, 100 % pomerančový džus, popřípadě ještě banán
Svačinka: jablko
Oběd: Nějaké luštěniny
Svačinka: ovoce (třeba pomeranč nebo zase jablko)
Večeře: Třeba těstoviny s brokolicí a kuřecím masem

Měla bys hlavně začít sportovat. Jestli chceš shodit pár špeků na břichu, dej si pár sklapovaček. Vyzkoušej více typů. Zkus třeba sklapovačky s balonem nebo se dotýkej loktama kolen. Na zpevnění zadku, stehen a ruk si dej pár kliků.

Rozhodně neseď u televize nebo počítače a nežer chipsy a čokoládu XD

sklapovačky
sklapovačky
cvikyx na břicho

TV soutěž: Drtivá porážka

12. února 2011 v 8:25 | MňUmOoOnK@ (NOOMY) |  Films
ObrázekDrtivá porážka je soutěž v Argentině, kde můžete vyhrát 50 000 $ (1 milion Kč). Soutěž má 4 kola. V 1. kole (Kvalifikaci) je 20 soutěžících a do druhého kola jich postoupí 12. Z 2. kola do třetího postoupí 6 lidí. Ve 3. kole vypadnou 3 soutěžící a potom následuje Finále. Soutěžící s nejrychlejším časem vyhráva 50 000 $ (1 milion Kč). Soutěž je plná těch nejtěžších překážekj a je dost těžké se přes všechny dostat. Soutěž běží v Sobotu a v Neděli vždy okolo 9. hodiny ráno na Barrandov Tv. Pokařdý je to v jinou dobu, jednou to začíná 8.50 a jednou zase 9.20, takže se musíte kouknout na net, kdy to vlastně začína XD Tuto soutěž už sleduji pravidelně asi půl roku a je to ta nejlepší a nejbrutánější soutěž, co znám. Určitě se na ni podívejte protože je super. Dneska začíéná už v 8.40 a zítra 9.10. Dole jsou obrázky ze soutěže...Soutěž moderují John Anderson a John Henson a Jill Wagner.
Wipeout zone
drtivá porážká
obrazek
drtivá porážka

Prázdniny plné úrazů a trapasů....

12. února 2011 v 8:06 | MňUmOoOnK@ (NOOMY) |  My diary
Ahojte, omlouvám se Vým, že jsem Vám nenapsala článek o tom, že tu nebudu, ale nějak jsem to nestihla. No neva. Tento týden jsme měli jarní prázdniny. Byi jsme lyžovat a já se ještě k tomu učila na snowboardu. Zalíbilo se mi to a celkem mi to de. Myslím si, že jezdím už dobře.  Ale to bych nebyla já, kdyby se mi nestal zas nějaký trapas. Byly dokonce 2 za jeden den.

Byli jsme na sjezdovce a já musela jít na záchod. Byly tam, všude šipky WC, tak jsem po nich vykročila. Poslední šipka ukazovala někam rovně, tak jsem šla, ale rovně byly už jenom, schody do nějaké budky. Přišlo mi to normální až na to, že na dveřích nebyla cedulka WC. Nevšímala jsem si toho a šla dál. Bylo to tam na záchody docela hezké. Voděla jsem tam troje dveře a první, které jsem otevřel byl záchod. Tak jsem si myslela, že za ostatními dveřmi budou záchody taky. Ale spletla jsem se. Až jsem vykonala svou potřebu, otevřely se protější dveře a z nějakého pokoje vylezla nějaká paní a začala na ,nmě hledět jak na vola. Potom  mi to začalo docházet. Nejspíš jsem byla u někoho v nějaké soukrom,é chatě na záchodě XD....

Druhý trapas se mi stal na lanovce. Už jsme dojížděli k té vystupovací rampě nebo co to je a já se rozně nudila. Tak jsem prostě začala tak stupidně máchat nohama. Najednou se mi lyže zachytla o tu dojezdovou rampu a já ji  nemohla vytáhnout zpět. Strašně to bolelo a myslela jsem si, že mám zlomenou nohu, ale naštěstí ne. Lyže se mi nakonec vypla a skutálela se po té rampě. Naštěstí tam dole byla nějaká síť, takže to tu lyži zachytlo. Když si toho obsluha lanovky všimla, hned lanovku zastavil a pro lyži mi zašel.....

Aby toho nebylo málo, ve středu jsem si strašně narazila ruku na snowboardu. Bolí  mě to doteď.

Řasenky

11. února 2011 v 16:56 | MňUmOoOnK@ (NOOMY) |  Girls
Řasenka je pro mně v líčení to nejdůležitější. Bez řasenky bych do školy dobrovolně opravdu nešla, ale zvládla bych to :) Já se většinou maluji výrazně, ale bohužel to nestíhám, takže jsou i dny, kdy mám na sobě aspoň tu řasenku. Řasy jsou pro mně to nejdůležitější co mám, a proto je musím mít vždy dlouhé a nebo aspoň objemné (nejlépe všechno dohromady XD). Já jsem s řasenkama měla zatím dobré zkušenosti. Měla jsem sice jneom tři, ale i tak už vím, kterou si vybrat, a kterou raději nechat být. S každou řčasenkou se musíš nejdřív naučit zacházet, protože káždá je jiná a každá chce něco jiného. Momentálné mám řasenku od Gabriella Salvete (obrázek níž) a předtím jsem měla od Astoru (obrázek níž).  Moje momentální řasenka mi teď bohužel dochází a budu si muset vybrat nějakou novou. už jsem si taky jednu vyhlídla, zase od Gabriella Salvete (obrázek níž).

Při výběru řasenky taky záleží, jaké máš řasy. Jestlé máš řasy tvrdé a pevné, tak by jsi měla volit spíše řasenku s plastovým nebo takovým tím gumovým kartáčkem. Rozhodně by sis ale neměla kupovat řasenku s objemným kartáčkem, protože ta by ti byla v tvém případě na nic. Jestli máš řasy měkké, je úplně jedno, jakou řasenku si zvolíš, ale nejlepší bude asi ta s tím objemným kartáčkem. Jestli máš řasy krátké tak buzde nejlepší, když to skombinuješ. Prostě si koupíš objemný kartáček a potom gumový kartáček s plastovou rozčesávací řadou a postupuj takto: Nejdřív si řasy udělej tím objemným kartáčkem, potom přejeď gumovým kartáčkem a nakonec řasy odděl rozčesávacím kartáčkem (plastovým). Rozhodně bys neměla kupovat řasenku od vietnamců, protože to jsou jenom levné " šunty ".

Základem každého líčení je dobré odlíčení, protože když nejsi pořádně odlíčená, nemůžeš se dobře nalíčit (trošku zamotané XD...). Když jsi dobře odlíčená, nanes si na oči nejdříve tušku, stíny, atd., prostě co budeš chtít a potom až úplně nakonec nanes řasenku. Nejdřív si nalič horní řasy tak, že budeš jezdit od kořínků ke konečkům z obou stran (horní i spodní). Zkus u toho mrkat, protože mmrkáním si ulehčíš a práci a prodlouží se ti řasy. Potom si nalič spodní řasy, zase od kořínků ke konečkům, tentokrát je z té horní strany, protože ta spodní stejně není vidět. Hlavně se saž nalíčit si obě oči přibližně stejně i když je to někdy opravdu velký problém :)

Nemůžu posoudit, která značká má nejlepší řasenky a která nejhorší, protože jem ještě nevyzkoušela řasenky od všech značek, ale můžu vám říct, s kterou značkou jsem mělůa nejleší a nejhorší zkušenosti. Nejhorší značka je podle mně Miss Sporty. Mají to sice všechno levné, ale kvalita nic moc. Měla jsem od nich řasenku, kterou jsem dostala na Vánoce a bylo to něco katastrofálního. Totálně se s ní nedalo nic udělat, protože měla kartáček do spirály a ten je úplně nejhorší co snad může. Neříkám, že jsou všechny jejivh vyýrobky blbý, ro zas ne. Určitě tam mají i něco dobrého, ale zatím jsem na to ještě nenarazila. Nejlepší značka, co se týká řssenek je asi Gabriella Salvete. Když se  podíváte na ty  kartáčky řasenek, tak hneda máte jasno. I Astor má dobré řasenky. Nejpopulárnější řasenku má Maybelline takovou tu žlutou. Já ji neměla, ale hodně lidí co znám ano. Cenově je celkem i drahá, protože já bych za řasenku 200 nedala.

Řasenky, které Vám doporučuji:
Gabriella Salvete- Giant Volume Black Mascara
Řasenka: Giant volume black mascara
Značka: Gabriella Salvete (Rossmann)
Poznámka: Moje současná řasenka s objemným kartáčkem, která mi dokáže udělat ty nejúžasnější řasy :)
Spokojenost: 90%

Gabriella Salvete
Řasenka: Passione Volume Mascara
Značka: Gabriella Salvete
Poznámka: Moje budoucí řasenka. Ps. Ten obal vypadá fakt hrozně, ale kartáček má dobrý

Maybelline- Colo ssal volume
Řasenka: Colo Ssal Volume Express
Znčka: Maybelline
Poznámka: Tohle je jedna z nejpopulárnějších a nejprodávanějších řasenek. Kartáček má opravdu dobrý. Já ji neměla, ale kmoška s ní byla spokojená,...
loreal
Řasenka: Volume Million Lashes
Značka: Loreal
Poznámka: Skvělý gumový kartáček a hrdlo, které očistí kartáček od přebytku řasenky

Astor look out
Řasenka: Look out
Značka: Astor
Poznámka: Tohle je moje minulá řasenka, s kterou jsem byla moc spokojená. Má skvělý kartáček, který vaše řasy natočí a rozčesávací kartáček řasy prodlouží a oddělí.
Spokojenost: 90 %Tip:Máš svou řasenku už dlouho a potřebuješ zjistit, kolik řasenky v tubě ještě máš?? Žádný problém, vem si obyčejnou špejli a ponoř do tuby. :)

Tip: Svou řasenku bys měla obměňovat asi jednou za dva měsíce, protože řasenka ti jinkak bude dělat na řasách hrudky.

TiP: Při malování řas mrkej. Prodlouží ti to o hodně řasy.

Téma: Reklamy

6. února 2011 v 8:37 | MňUmOoOnK@ (NOOMY) |  Other
Ať už to jsou reklamy v televizi, časopisech, na internetu e-mailech....Všechno je to stejný. Každá reklama Vás má nějakým způsobem na něco nalákat a je úplně jedno  na co. Ať už je to blog, či nějaký výrobek. Na tom nesejde. Dobrý blog nebo výrobek reklamu nepotřebuje. Vemte si třeba Lady Vanilku. Má návštěvnost vysokou jak mrakodrap, ale i přesto si dělá reklamy všude možně. A přitom necháopu proč to dělá, když má tak velkou návštěvnost!? Tím ale nechcu Lady Vanilku urazit. Jedna chytrá, moudrá a fajn holčina mi kdysi řekla, že blog není jenom o návštěvnosti. A má pravdu. K čemu Vám je mít několik cifer na toplistu, když nikoho vaše články nezajímají a ani je nečtou. Je lepší mít menší návštěvnost a věrné čtenáře vašeho blogu než mít velkou návštěvnost a žádné čtenáře. Já reklamy na blogy nesnáším. Jenom mně otravují a stejně se na jejich blog nekouknu, tak nevím, k čemu jim to je. Doufám, že ste se tímto článkem alespoň trochu poučili....
Vaše MňUmOoOnK@

Plakáty...

5. února 2011 v 7:52 | MňUmOoOnK@ (NOOMY) |  My diary
Ahojte bobani, když bylo včera to volno, tak jsem se i celkem nudila, tak jsem si vylepila " pár " plákátů. Tím " pár " myslím celou zeď. Trošku jsem to přehnala (jen můj názor), ale taťkovi se to kupodivu i líbí XD Mám společnej pokoj s brášinem, takže ten když to viděl, tak se mu zježili všechny vlasy na hlevě.  Chtěla bych si vymyslet nějakou novou přezdívku, ale pořád mně nenapadá nic dobrýho. Jen samý blbosti .... Jak to bude s komiksem, sama nevím. Pp
Vaše MňUmOoOnK@

Nečekané nákupy

4. února 2011 v 8:49 | MňUmOoOnK@ (NOOMY) |  Shopping
Včera jeli rodiče do Kauflandu na nákup, protože jedeme o jarních prázdninách na hory a v ledničce jako vždy nic nebylo. Taťku napadlo, že bych mohla po dobu, co budou nakupovat být v Takku a nakupovat si něco na sebe. (Takko je vedle Kauflandu). Měla jsem ještě nějaké dárkové poukázky do Takka ještě z Vánoc, tak jsem je aspoň utratila XD Potom jsem se ještě stavila v Kiku a tak jsem si taky něco koupila. Fotky najdeš pod perexem.

VÍCE V CELÉM ČLÁNKU


Téma týdne: Noční obloha

4. února 2011 v 7:44 | MňUmOoOnK@ (NOOMY) |  Other
Noční obloha je jedním z nejromantičtějších věcí, které znám. Nejkrásnější je okolo 23-24 hodiny, protože je největší tma a jsou vidět snad všechny hvězdy a opravdu jich není málo. Samozřejmě, abyste iděli hvězdy, musí být obloha čistá, bez mraků. Strašně mně baví vždycky ležet a koukat na hvězdy a hledat různá souhvězdí. Já jich ještě moc nepoznám. Pár jsem se jich naučila na táboře, ale to je asi tak všecko. Párkrát jsem se ještě koukala na net, abych trošku rozšířila svou paměť XD Poznám jen Velký a Malý vůz, Labuť, Orla, Kasiopeu, Persea atd. Prostě jen ty nejzákladnější a nejlehčí, které pozná snad každej XD Obloha je v nocí prostě nádherná. Já ji sice viděla jen málokrát tak pozdě v noci, ale rozhodně to stálo za to.

Vaše MňUmOoOnK@

New " přírustky "

2. února 2011 v 18:23 | MňUmOoOnK@ (NOOMY) |  Shopping
Jak jsem vám slibovala, že vám nafotím ty moje nové přírustky, které jsem si koupila tento týden, tak jsem nafotila a tady jsou XD (víc pod perexem :)

VÍCE V CELÉM ČLÁNKU


Funny plán XD

2. února 2011 v 15:33 | MňUmOoOnK@ (NOOMY) |  My diary
Ahojte všichni, dneska jsme s Ajdou provedli náš funny plán XD Bohužel se nám nepovedl tak, jak jsme si to představovali, ale nevadí. Jen příprava toho plánu nás pobavila natolik, že nám nevyvedený konec ani nevadil XD Co to bylo za plán se asi nedozvíš protože je to tak trošku.... ehm... ale nebojte napíšu vám to sem, ale ne tzeď až po nějaké době, abych z toho ještě neměla nějaký průser XD..... Takže pp

Olympia :)

1. února 2011 v 15:57 | MňUmOoOnK@ (NOOMY) |  My diary
Ahojte bobánci, jedeme za chvilku do Olympie, protože brášin shání nějaký vrtulník na dálkové ovládání a jedou po obchodech, takže mě vysadí v Olympii, půjdou si shánět tu svou blbost a potom se pro mně zase vrátí XD Jinak s Ajdou zítra chystáme takovej funny plán. Možná tak trošku " sprostej " Možná do toho našeho Funny plánu zapojíme Tinny XD Nvm jestli jsem to tu zmiňovala, ale chodím s ní do třídy spolu s Lady Vanilkou :) Včera jsem si koupila v Pantaloonu 3 trička. Až je nafotím, takl vám je ukážu a dneska jsem si koupila new balzám na rty. Chtěla jsem si ho koupit už někdy v listopadu, ale před Vánocema jsem neměla peníze, protože jsem je utratila za dárky....
Jo a zítra jestli se dostanu na PC Vám řeknu co to bylo za plán a jak dopadl, protože ještě ani nevím jestli ten náš plán uskutečníme, ale rozhodně se u toho hrozně nachcechtáme. Ale jedno Vám prozradím už teď. Kdyby nás u toho někdo chytl, asi by si pomyslel, že jsme nějaký nadržený nebo co. Doufám, že tam na tom místě nebudou kamery, protože by z toho byl pěknej průser a trapas XD Více se dozvíte zítra XD Zatím papa, jdu se připravovat na Olympii :)