Řasenky

11. února 2011 v 16:56 | MňUmOoOnK@ (NOOMY) |  Girls
Řasenka je pro mně v líčení to nejdůležitější. Bez řasenky bych do školy dobrovolně opravdu nešla, ale zvládla bych to :) Já se většinou maluji výrazně, ale bohužel to nestíhám, takže jsou i dny, kdy mám na sobě aspoň tu řasenku. Řasy jsou pro mně to nejdůležitější co mám, a proto je musím mít vždy dlouhé a nebo aspoň objemné (nejlépe všechno dohromady XD). Já jsem s řasenkama měla zatím dobré zkušenosti. Měla jsem sice jneom tři, ale i tak už vím, kterou si vybrat, a kterou raději nechat být. S každou řčasenkou se musíš nejdřív naučit zacházet, protože káždá je jiná a každá chce něco jiného. Momentálné mám řasenku od Gabriella Salvete (obrázek níž) a předtím jsem měla od Astoru (obrázek níž).  Moje momentální řasenka mi teď bohužel dochází a budu si muset vybrat nějakou novou. už jsem si taky jednu vyhlídla, zase od Gabriella Salvete (obrázek níž).

Při výběru řasenky taky záleží, jaké máš řasy. Jestlé máš řasy tvrdé a pevné, tak by jsi měla volit spíše řasenku s plastovým nebo takovým tím gumovým kartáčkem. Rozhodně by sis ale neměla kupovat řasenku s objemným kartáčkem, protože ta by ti byla v tvém případě na nic. Jestli máš řasy měkké, je úplně jedno, jakou řasenku si zvolíš, ale nejlepší bude asi ta s tím objemným kartáčkem. Jestli máš řasy krátké tak buzde nejlepší, když to skombinuješ. Prostě si koupíš objemný kartáček a potom gumový kartáček s plastovou rozčesávací řadou a postupuj takto: Nejdřív si řasy udělej tím objemným kartáčkem, potom přejeď gumovým kartáčkem a nakonec řasy odděl rozčesávacím kartáčkem (plastovým). Rozhodně bys neměla kupovat řasenku od vietnamců, protože to jsou jenom levné " šunty ".

Základem každého líčení je dobré odlíčení, protože když nejsi pořádně odlíčená, nemůžeš se dobře nalíčit (trošku zamotané XD...). Když jsi dobře odlíčená, nanes si na oči nejdříve tušku, stíny, atd., prostě co budeš chtít a potom až úplně nakonec nanes řasenku. Nejdřív si nalič horní řasy tak, že budeš jezdit od kořínků ke konečkům z obou stran (horní i spodní). Zkus u toho mrkat, protože mmrkáním si ulehčíš a práci a prodlouží se ti řasy. Potom si nalič spodní řasy, zase od kořínků ke konečkům, tentokrát je z té horní strany, protože ta spodní stejně není vidět. Hlavně se saž nalíčit si obě oči přibližně stejně i když je to někdy opravdu velký problém :)

Nemůžu posoudit, která značká má nejlepší řasenky a která nejhorší, protože jem ještě nevyzkoušela řasenky od všech značek, ale můžu vám říct, s kterou značkou jsem mělůa nejleší a nejhorší zkušenosti. Nejhorší značka je podle mně Miss Sporty. Mají to sice všechno levné, ale kvalita nic moc. Měla jsem od nich řasenku, kterou jsem dostala na Vánoce a bylo to něco katastrofálního. Totálně se s ní nedalo nic udělat, protože měla kartáček do spirály a ten je úplně nejhorší co snad může. Neříkám, že jsou všechny jejivh vyýrobky blbý, ro zas ne. Určitě tam mají i něco dobrého, ale zatím jsem na to ještě nenarazila. Nejlepší značka, co se týká řssenek je asi Gabriella Salvete. Když se  podíváte na ty  kartáčky řasenek, tak hneda máte jasno. I Astor má dobré řasenky. Nejpopulárnější řasenku má Maybelline takovou tu žlutou. Já ji neměla, ale hodně lidí co znám ano. Cenově je celkem i drahá, protože já bych za řasenku 200 nedala.

Řasenky, které Vám doporučuji:
Gabriella Salvete- Giant Volume Black Mascara
Řasenka: Giant volume black mascara
Značka: Gabriella Salvete (Rossmann)
Poznámka: Moje současná řasenka s objemným kartáčkem, která mi dokáže udělat ty nejúžasnější řasy :)
Spokojenost: 90%

Gabriella Salvete
Řasenka: Passione Volume Mascara
Značka: Gabriella Salvete
Poznámka: Moje budoucí řasenka. Ps. Ten obal vypadá fakt hrozně, ale kartáček má dobrý

Maybelline- Colo ssal volume
Řasenka: Colo Ssal Volume Express
Znčka: Maybelline
Poznámka: Tohle je jedna z nejpopulárnějších a nejprodávanějších řasenek. Kartáček má opravdu dobrý. Já ji neměla, ale kmoška s ní byla spokojená,...
loreal
Řasenka: Volume Million Lashes
Značka: Loreal
Poznámka: Skvělý gumový kartáček a hrdlo, které očistí kartáček od přebytku řasenky

Astor look out
Řasenka: Look out
Značka: Astor
Poznámka: Tohle je moje minulá řasenka, s kterou jsem byla moc spokojená. Má skvělý kartáček, který vaše řasy natočí a rozčesávací kartáček řasy prodlouží a oddělí.
Spokojenost: 90 %Tip:Máš svou řasenku už dlouho a potřebuješ zjistit, kolik řasenky v tubě ještě máš?? Žádný problém, vem si obyčejnou špejli a ponoř do tuby. :)

Tip: Svou řasenku bys měla obměňovat asi jednou za dva měsíce, protože řasenka ti jinkak bude dělat na řasách hrudky.

TiP: Při malování řas mrkej. Prodlouží ti to o hodně řasy.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.